GoPro представляє HERO4: найпотужніша лінійка камер за всю історію виробника.

     Корпорація GoPro, початківець одних з найяскравіших та захоплюючих відео в світі, сьогодні анонсувала HERO4 -­ найпотужнішу лінійку пристроїв для зйомки, яку взагалі колись виробляла компанія. HERO4 представлена у двох моделях: HERO4 Black Edition та HERO4 Silver Edition. Володар нагороди Emmy у поєднанні із ще більш спрощенним використанням та такими потужними характеристиками, як 4К30к/с, 2.7К50к/с і 1080p120к/с у версії Black, а також із зручним вбудованим дисплеєм в моделі Silver робить черговий якісний крок угору та надає користувачу ще більше свободи та якості у створенні найяскравіших відео про найбільш важливі й фанові моменти у житті. 

     HERO4 Black -­ знов у два рази краща. Вже за традицію стає в два рази кращою за свою попередню модель-бестселлер і тепер може знімати відео в професіональній якості 4К до 30 кадрів на секунду (к/с), 2.7К до 50 к/с, а також 1080p з неймовірними 120к/с, які фактично невілюють ефект роллінг шатера (множення об'єктів) під час створення слоу мошн відео. Камера також оснащена вдвічі чутливішою звуковою системою, що захоплює оригінальний звук в радіусі, вдвічі більшім за попередні камери. Додаткові переваги включають поліпшену якість зображення, розвинуті характеристики зйомки в умовах поганого освітлення, можливість відмічати найяскравіші моменти під час зйомки,щоб під час перегляду та монтування їх було легше знаходити, а також покращений юзер інтерфейс, що полегшує доступ до найголовніших функцій камери. HERO4 Black -­ просто найліпша камера GoPro.

     "Останні 12 років ми прагнули зробити для користувача зйомку самих себе як умога легшою, щоб люди із задоволенням могли знімати себе під час своїх улюблених занять, захоплювати свої яскраві моменти, створювати відпадне та високоякісне відео, - каже засновник та голова компанії GoPro Нік Вудман -­ Це прагнення привело нас до створення амбітного технологічного проекту, результатом якого є остання розробка GoPro ­ HERO4 Black. І ми вже не можемо дочекатися, що зніме світ на цю камеру."

     Основні технічні характеристики GoPro HERO4 Black:

     • неймовірне відео з роздільною здатністю 4Кз30к/с дозволяє знімати неймовірне живе відео та робити стоп­‐кадри у якості 8.3МП
     • ще більше кадрів в секунду ­‐ 2.7К до 50к/с та 1080p до120к/с
     • 12МП фото із можливістю зйомки до 30 фотографій в секунду
     • оновлений юзер інтерфейс із поліпшеним доступом до ключових функцій камери
     • на 50% більш швидкий Wi­‐Fi та вбудований Bluetooth

     HERO4 Silver -­ перша камера GoPro з вбудованим LCD Touch дисплеєм. Видає таку саму якість зображення як і Black, але оснащена трошки простішими режимами зйомки. Прийдеться до снаги тим, хто віддає перевагу зручності та легкості у використанні.

     Основні технічні характеристики GoPro HERO4 Silver:

     ідеальний вбудований LCD Touch дисплей, що дозволяє легко управляти камерою, візувати кадр та переглядати відзнятий матеріал

     професійна якість відео 2.7К30к/с, 1080p60к/с та 720p120к/с

     12МП фото із можливістю зйомки до 30 фотографій в секунду

     на 50% більш швидкий Wi-Fi та вбудований Bluetooth

     Нові функції сімейства HERO4 (доступні в обох моделях -­‐ Black та Silver):

     Protune -­ тепер й в режимі фотозйомки! Для тих, хто хоче та вміє робити мануальні налаштування якості зйомки своєї GoPro компанія розширила можливості режиму Protune і додала налаштування Кольору, Різкості, ISO та Експозиції тепер не тільки для відео, але й фото зйомки.

     Для ночі -­ якщо ви бажаєте зняти Чумацький шлях, або вечір біля вогнища GoPro розробила режими Night Photo та Night Lapse, що дозволяють робити захоплюючі знімки в умовах ультра низького освітлення із можливістю налаштування експозиції в режимі зйомки до 30к/с

     Маркер кращих моментів -­ функція Highlight Tag дозволяє ставити відмітки на ключових моментах вашої зйомки завдяки кнопці на камері, що дозволить легше знаходити, програвати та ділитися кращими кліпами за допомогою відео редактора GoPro Studio та мобільного додатку GoPro App. Цю функцію також можна використовувати за допомогою GoPro App та нового смарт пульту дистанційного управління.

     Швидкий старт - функція QuickCapture дозволяє з легкістю включати та починати зйомку одним натиском однієї кнопки -­‐ простий натиск включає режим відео, натиск та затримка включають зйомку в режимі TimeLapse.

     Високоякісне аудіо - повністю перероблена внутрішня аудіо система в поєднанні із самими сучасними мікрофонами дозволяє знімати чистий, живий звук в радіусі вдвічі більшому ніж у попередніх камер.

     HERO - ідеальна камера для входу в сімейство GoPro. Пристрій створений з ідеєю максимального спрощення у використанні та в той самий час збереження всіх головних властивостей GoPro. Камера вбудована в міцний захисний бокс, із можливістю занурення до 40м. Знімає ті самі яскраві GoPro відео та фото, але має більш спрощений функціонал та найбільш привабливу ціну.

     Також GoPro анонсувала нові кріплення та аксесуари:

     • Smart Remote - розумний пульт, який зможе управляти вашою камерою на відстані до 183м. Пульт матиме окрему кнопку для маркування найяскравіших моментів під час зйомки. Саме ця функція дозволить легше шукати моменти, що вам сподобалися найбільше, під час перегляду та монтажу роликів.
     • The Handler -­ перший плавучий компактний монопод від GoPro.
     • Нові BacPac аксесуари - вдосконалені додаткова батарея та LCD Touch дисплей.

     Звичайно, оновлення торкнулись і софтверних розробок компанії. Вдосконалено відеоредактор GoPro Studio -­ він буде підтримувати функцію маркування яскравих моментів на відео, а також оздоблений новою функцією Fluxтм -­‐ інструмент для створення ультра слоу мошн та спід рамп ефектів.

Поделиться: